• Array
  • Array
  • Array

Sádrové hmoty


Definice výrobku - použití
Průmyslově vyráběná bílá prášková hmota na bázi sádry, vyztužená celulozovými vlákny. Je určená k tmelení sádrokartonových desek, k vyrovnávání a celoplošné úpravě stěn a stropů. Nanáší se na všechny druhy omítek, betonové a cementové podklady, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky. Dále slouží jako hmota pro opravu prohlubní, nerovností a prasklin. Použití celulozových vláken zajišťuje zesilovací a armovací účinek, zlepšuje vnitřní viskozitu, zabraňuje smršťování a tvorbě prasklin.

Aplikace
Tmel se nanáší do spár a na podklad stěrkou nebo hladítkem. Po dokonalém zaschnutí se přebrousí brusným papírem nebo brusnou mřížkou. Při celoplošné úpravě stěn se stěrka po zavadnutí „utáhne“ hladítkem.

Ke stažení
Technický list   
Bezpečnostní list   
Prohlášení o shodě   

Definice výrobku - použití
Průmyslově vyráběná bílá prášková hmota na bázi sádry. Je určená k tmelení sádrokartonových desek,  k vyrovnávání a celoplošné úpravě stěn a stropů. Nanáší se na všechny druhy omítek, betonové a cementové podklady, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky.
Dále slouží jako hmota pro opravu prohlubní, nerovností a prasklin.

Aplikace
Tmel se nanáší na podklad v minimální vrstvě stěrkou nebo hladítkem. Po dokonalém zaschnutí lze přebrousit brusným papírem nebo brusnou mřížkou.  Při celoplošné úpravě stěn se stěrka po zavadnutí „utáhne“ hladítkem.

Ke stažení
Technický list   
Bezpečnostní list     
Prohlášení o shodě    

 

 

VISCO © 2011