• Array
  • Array
  • Array

Akrylátové tenkovrstvé probarvené omítky


AKRYLÁTOVÁ TENKOVRSTVÁ PROBARVENÁ OMÍTKA
Definice výrobku - použití
Paropropustná, omyvatelná omítka s vysokou přilnavostí k podkladu pro finální úpravu venkovních a vnitřních povrchů. Vhodná jako konečná povrchová úprava pro vnější kontaktní zateplovací systémy (ETICS). Široká škála barevných odstínu, vysoká stálobarevnost.

Aplikace
Omítka VISCOcryl Tonachino se těsně před aplikací promíchá míchadlem na malé otáčky. V případě potřeby je možno upravit konzistenci přidáním cca 0,25 l pitné vody na 25 kg omítky. Omítka se nanáší nerezovým hladítkem v tloušťce zrna omítky vždy na ucelenou pohledovou plochu v jednom barevném odstínu v jednom pracovním záběru směrem shora dolů. Ihned po natažení se vytvoří struktura krouživým pohybem nerezového nebo plastového hladítka, které je třeba v průběhu strukturování neustále čistit pro dosažení stejnoměrného vzhledu omítky v celé ploše.
Omítka VISCOcryl Graffiato se těsně před aplikací promíchá bez ředění míchadlem na malé otáčky. Po nanesení a mírném zavadnutí se vytvoří struktura vodorovným nebo svislým  pohybem plastového hladítka, které je třeba v průběhu strukturování neustále čistit pro dosažení stejnoměrného vzhledu omítky v celé ploše. Doba zavadnutí je závislá na klimatických podmínkách v době provádění a má vliv na finální vzhled omítky. Pro vytvoření jednotné struktury v celé ploše je důležité strukturovat se stejným časovým odstupem od nanesení omítky.  

Ke stažení
Technický list    
Bezpečnostní list    
Prohlášení o shodě
VISCO © 2011